================================================== -->
..

Fluturime me Aeroplan

Miloti Reisen organizon fluturime tė rregullta dhe tė sigurta me aviona modern tė kompanive gjermane si airberlin, germanwings, Germania, XL etj. Fluturime direkte nga Gjermania pėr nė Kosovė, Shqipėri, Maqedoni dhe anasjelltas.

..

Udhėtime me Autobus

Organizojm udhėtime tė rregullta me autobusa nga shumė qytete tė Gjermanise pėrendimore me ēmime tė volitshme pėr nė Kosovė, Shqipėrie dhe Maqedoni.Me nderime dhe respekt.

Fluturime tė lira pėr nė:
Kosovė
Shqipėri
Maqedoniė

Partnerėt Tonė

Kompanitė ajrore mė tė cilat ju mundsojmė fluturimet.

  • EUROWINGS

  • Germania

  • Wizz Air

  • Edelweiss

  • Adria

  • Germanwings

Fluturimet

 

 
 
Fluturime Direkte:
Sat 06:25 Duesseldorf (DUS) 09:00 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Operates only on 2017-10-29
This is a Charter flight.
Wed 06:45 Duesseldorf (DUS) 09:20 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Valid until 2017-10-26
This is a Charter flight.
Thu 06:45 Duesseldorf (DUS) 09:15 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:30 Valid until 2017-08-25
This is a Charter flight.
Thu 06:45 Duesseldorf (DUS) 09:15 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Boeing 737-700 (73G) 2:30 Operates only on 2017-09-01
This is a Charter flight.
Sun 07:00 Duesseldorf (DUS) 09:35 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Effective 2017-09-04 through 2017-10-23
This is a Charter flight.
Sat 07:30 Duesseldorf (DUS) 10:05 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Valid until 2017-10-22
This is a Charter flight.
Sun 08:00 Duesseldorf (DUS) 10:35 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Effective 2017-07-03 through 2017-08-28
This is a Charter flight.
Mon 08:45 Duesseldorf (DUS) 11:15 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:30 Effective 2017-07-04 through 2017-09-12
This is a Charter flight.
Fri 09:15 Duesseldorf (DUS) 11:50 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Valid until 2017-09-16
This is a Charter flight.
Fri 09:15 Duesseldorf (DUS) 11:50 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Effective 2017-09-30 through 2017-10-21
This is a Charter flight.
Fri 10:10 Duesseldorf (DUS) 12:45 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Operates only on 2017-10-28
This is a Charter flight.
Tue 13:05 Duesseldorf (DUS) 15:40 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Effective 2017-07-05 through 2017-08-30
This is a Charter flight.
Fri 15:45 Duesseldorf (DUS) 18:20 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Airbus A321 (321) 2:35 Operates only on 2017-09-23
This is a Charter flight.
Mon 15:50 Duesseldorf (DUS) 18:20 Pristina (PRN)
ST 8656 Non-stop Boeing 737-700 (73G) 2:30 Effective 2017-09-19 through 2017-10-24
This is a Charter flight.

UDHĖTIME ME AUTOBUS

Kėtu me poshtė ju prezentojmė linjat e rregullta aktuale te udhėtimeve me autobuse pėr nė Kosovė.

Udhėtim me autobus pėr nė Prishtinė..

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern.

Lexo Mė Shumė

Udhėtim me autobus pėr nė Podujevė..

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern.

Lexo Mė Shumė

Udhėtim me autobus pėr nė Tiranė..

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern.

Lexo Mė Shumė

Udhėtim me autobus pėr nė Shkodėr

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern.

Lexo Mė Shumė

Udhėtim me autobus pėr nė Lezhė

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern.

Read More

Udhėtim me autobus pėr nė Durrės

Miloti Reisen ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė specializuara qė ofrojnė shėrbim cilėsor nė transportin rrugor tė pasagjerėve me autobusa modern

Read More

Na Kontaktoni